Подарунки за покупки муніципальною карткою MasterCard

Чудова новина для користувачів карток киянина, львів’янина, чернівчанина та мукачівця: з 01 серпня розрахунки муніципальною карткою стають ще більш вигідними, адже відтепер, окрім діючих переваг та пільг для мешканців зазначених міст, користувачі муніципальних карток MasterCard від Ощадбанку мають можливість отримувати подарунки за оплату своїх покупок карткою, оскільки для них починає діяти Бонусна програма MasterCard Rewards.

Зазначена програма дозволяє накопичувати бали під час оплати покупок у торгово-сервісній мережі та Інтернеті муніципальною карткою від Ощадбанку, а потім обмінювати накопичені бали на різноманітні подарунки із інтернет-каталогу «Подарунки навіть там, де не очікуєш» Бонусної програми MasterCard Rewards.

Каталог подарунків містить різноманітні пропозиції на будь-який смак: миттєві сертифікати, корисні речі для побуту та затишку оселі, товари для автомобілістів, для дітей, активного та сімейного відпочинку, та навіть подорожі.

Участь у Бонусній програмі додатково не тарифікується і є абсолютно безкоштовною для користувачів муніципальних карток MasterCard від Ощадбанку, порядок нарахування балів та детальні умови у офіційних правилах.

Для того щоб отримувати подарунки за розрахунки платіжною карткою оформлюйте муніципальну картку MasterCard в Ощадбанку, накопичуйте бали за покупки та обмінюйте їх на незабутні враження та подарунки із каталогу «Подарунки навіть там, де не очікуєш» Бонусної програми MasterCard Rewards.

другие предложения