ЗМІ

"Дисконт від Ощадбанку"

Компенсаційну тисячу нараховують на спеціальну платіжну картку, за якою можна отримати знижки в магазинах і аптеках

З 1 червня Ощадбанк розпочав виплату компенсаційних коштів вкладникам Сбербанку колишнього СРСР. На 7 червня їх отримали уже 200 тисяч осіб. А ще понад 1 млн 700 тис. пройшли актуалізацію та чекають виплат.

— Ми не можемо допустити черг у наших відділеннях, особливо беручи до уваги, що більшість вкладників — люди похилого віку. Кожний вкладник приходить до банку у визначений тільки для нього час і спокійно отримує компенсацію, — розповідає голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

А якщо людина захворіла чи з іншої причини не змогла у встановлений час прийти, як тоді їй отримати кошти? Як пояснили «Урядовому кур’єру» в прес-службі Ощадбанку, на кожного вкладника, який актуалізувався, відкривають поточний рахунок і зараховують на нього компенсаційні кошти. Тож отримати Національну платіжну картку із нарахованими на неї компенсаційними коштами людина зможе у будь-який час.

До слова, про картку. Вона відкривається кожному вкладнику, а як розпорядитися нарахованими коштами — людина вирішує сама. Хто хоче — може відразу зняти гроші. Як правило, цим найчастіше користуються люди похилого вiку. Адже для багатьох з них цей шматочок пластику не зрозуміліший за китайську грамоту. Якщо вкладник не захоче забирати всю суму, зможе зняти частину коштiв, а частину залишити на картцi. Також можна зняти грошi в мережі банкоматів Ощадбанку по всій території України без комісії. Тобто варіантів чимало.

І ще одна цікава річ. Ощадбанк запровадив цілу низку додаткових сервісів для держателя такої картки. Після зняття всієї компенсаційної суми картка не знищується, строк її дії — 3 роки. Якщо будуть наступні «транші» виплат, ці кошти також зарахують на картку. А ще вона є і дисконтною, за нею можна купувати товари зі знижкою. Перелік «дисконтних» підприємств розміщено на сайті Ощадбанку у розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР». Нині там немала кількість магазинів з продажу продуктів, а також косметики та побутової хімії, аптек у різних регіонах України. Прес-служба Ощадбанку зауважила, що цей перелік постійно оновлюється.

Ще один сервіс: Ощадбанк пропонує покласти кошти на вклад «Соціальний» з доволі приємною ставкою 17%. Він передбачає можливість поповнення, а ці 17% нараховуються не тільки на тисячу компенсаційних гривень, а й на додаткові внески по вкладу.

— Ми розробили умови депозиту «Соціальний» спеціально для тих вкладників, які бажають отримувати стабільний додатковий дохід. Я впевнений у популярності цього депозиту, адже за його допомогою вкладники зможуть примножити отримані компенсаційні кошти, — зауважив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Сторінку підготували: Інна КОСЯНЧУК, Наталія БІЛОВИЦЬКА, Інна ОМЕЛЯНЧУК, Євдокія ТЮТЮННИК, Іван ШЕВЧУК, Олег ЧЕБАН, "Урядовий кур'єр"

11.06.12

http://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/diskont-vid-oshadbanku/

другие предложения