Інформація

Ощадбанк розпочав компенсаційні виплати

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича з 1 червня 2012 року Ощадбанк розпочав проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.

Виплати здійснюватимуться тим вкладникам, дані про яких внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012 р. та які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника).

Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно пройти процедуру актуалізації даних вкладників, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня п.р.

Нагадуємо, що дізнатися про час і адресу установи Ощадбанку, де буде проходити  актуалізація даних,  вкладник може кількома шляхами:

·       зателефонувавши на "гарячу телефонну лінію” за номерами телефонів  0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044)-364-21-21  (за   тарифами Укртелекому). Лінія працює  з 9.00 до 18.00 без вихідних;

·  направивши SMS–повідомлення на короткий номер 8052 (безкоштовно для абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:). У повідомленні слід вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження у такому форматі    

                

·   заповнивши спеціальну форму в розділі „Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР” на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.

 

На сьогодні близько 2 млн. 500 тис. вкладників призначено актуалізацію. З них процедуру актуалізації вже пройшли 1 млн. 500 тис. вкладників. Тільки для обслуговування вкладників Сбербанку колишнього СРСР у Контакт-центрі Ощадбанку працює понад 500 осіб. Проводити виплати будуть усі установи банку, де зберігаються компенсаційні рахунки, а це близько 6 тисяч установ.

Компенсаційні виплати триватимуть до 25 грудня поточного року. У зазначений період  банк планує обслужити 6 мільйонів вкладників.

Крім цього, Ощадбанк виплачуватиме по 500 грн. на поховання спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005-2009 років, а також померлих у 2012 році, або іншим особам, визначеним статтею 8 Закону України „Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України”.

Виплати здійснюватимуться відповідно до постанови Кабінету  Міністрів  України від 23 квітня 2012 року № 346 “Про виплату в 2012 році громадянам України  компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень,  вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР,  що діяли на території України,  та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року,  державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати  Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР”.

           З першого вересня п.р. Ощадбанк відновить реєстрацію в інформаційно-аналітичній системі „Реєстр вкладників заощаджень громадян” для тих вкладників, хто ще не проходив реєстрацію даних та компенсаційних рахунків.

                                                                                                                         

Прес-служба Ощадбанку

другие предложения