Інформація

Перший день компенсаційних виплат в Ощадбанку пройшов без ажіотажу та черг

 

Як повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов, перший день проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР пройшов у спокійній доброзичливій обстановці.

За результатами першого дня роботи, а саме 1 червня, близько 6 тисяч установ Ощадбанк провели компенсаційні виплати понад 80 тис. вкладникам. Виплати проходили спокійно, без ажіотажу та черг.

„Ощадбанк як соціально відповідальний банк максимально серйозно підійшов до організації роботи з проведення компенсаційних виплат. Враховуючи величезний досвід роботи банку з різними категоріями клієнтів, у тому числі швидке та якісне обслуговування торік вкладників Родовід банку, ключовим завданням, яке ми ставили при розробці механізмів виплат, було забезпечення комфортних умов для вкладників. Адже ми не можемо допустити черг в наших відділеннях, особливо беручи до уваги, що більшість вкладників - люди похилого віку. Кожний вкладник приходить до банку у визначений тільки для нього час і спокійно отримує компенсацію”, - розповідає Сергій Подрєзов.

Компенсаційні виплати триватимуть до 25 грудня поточного року. У зазначений період  банк планує обслужити 6 мільйонів вкладників.

 

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ.  Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр Ощадбанку:  0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.05.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.;  фінансовий результат – 195,5 млн. грн.

 

Прес-служба Ощадбанку

другие предложения