Гарантовано державою

Матеріали експертів банку в змі
Блог А.Г. Пишного
Сайт: Українська правда
Учора й сьогодні деякі ЗМІ посилаючись на "документ", автентичність якого не підтверджується жодним рішенням уряду чи Міністерства фінансів, поширили інформацію про те, що стратегією розвитку державних банків начебто передбачено скасувати державну гарантію на збереження вкладів у Ощадбанку.

За жодними коментарями журналісти до керівництва Ощадбанку не зверталися, що ще раз підтверджує, що матеріал був цілеспрямованою маніпуляцією та атакою на Державний ощадний банк.

Тому офіційно й категорично заявляю: збереження вкладів в Державному ощадному банку гарантоване державою. Це закріплено в Законі про банки й банківську діяльність – стаття 57.

Будь-які зміни цієї норми потребують відповідної законодавчої ініціативи у формі законопроекту, за якнайширшої публічної участі представників експертного середовища, а далі – розгляду в парламенті.

Нема наразі ні такої ініціативи, ні законопроекту. Таке питання зараз не розглядається. Воно не на часі. Ні сьогодні, ні найближчими роками. Я з усією відповідальністю запевняю в цьому наших клієнтів, друзів і навіть недругів.

Міністерство фінансів України зробило офіційну заяву про те, що не має наміру скасовувати державну гарантію вкладів Ощадного банку.

Більше того. Команда Ощадного банку майже два роки (у режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень) посилено працює над відновленням довіри українців до провідного державного банку і до всієї української банківської системи.

І тут чи не вперше за багато років Державний ощадний банк виконує свою історичну місію, бо державна гарантія збереження вкладів у ньому найдієвіше працює на відновлення цієї довіри.

Свідченням тому є приріст ресурсної бази Ощадбанку за 10 місяців цього року майже на 5 млрд. грн. Повернення Ощадом рефінансування НБУ в сумі 5,5 млрд. грн., з яких 3,5 млрд. грн. погашено достроково!!!

Ми стабільно працюємо з операційним прибутком. За 11 місяців цього року він склав 11,6 млрд. грн. У листопаді банк зміг вийти на позитивний фінансовий результат – близько 2 млрд. грн. прибутку.

Знайте, будь-які спекуляції навколо скасування державної гарантії на вклади в Ощадбанку – не більш ніж чергова інформаційна атака на банк та на всю українську банківську систему.

Собаки гавкають, караван іде.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/56797a1829731/

інші статті

Выведение «токсинов»

Ирина Олешко
Сайт: ФОКУС
Директор департамента по работе с персоналом Ощадбанка Ирина Олешко о том, как за три года обучить более 30 тыс. сотрудников и вырастить кадровый резерв  

Не промисловістю єдиною

Блог Андрія Пишного
Сайт: Левый берег
Як відродити українську промисловість як основу зростання української економіки. Про це йшлося в дискусії на VIІІ Національному Експертному Форумі «Україна: у прагненні до рівноваги». Б

Время действовать

Колонка Андрія Пишного
Сайт: Бизнес
Андрей Пышный, председатель правления Ощадбанка   За 25 лет независимости Украины Европейский банк реконструкции и развития инвестировал в нашу страну $

другие предложения