Блог А.Г. Пишного
Сайт: Українська правда
Кредитування у гривні під 5% річних!!! На 2-3 роки!!!

Сума кредиту від 250 тисяч до 2,5 мільйонів. Обсяг програми кредитування 100 мільйонів гривень.

З такою відсотковою ставкою мають справу польські, чеські, угорські підприємці. Для українського підприємця – це мрія. І ось ця мрія сьогодні збулася. Наразі лише для українського соціального підприємництва.

А такі є. Вони частину свого прибутку відкрито свідомо спрямовують на вирішення соціальних проблем – працевлаштування переселенців, хлопців, які повернулися з передової, допомогу сім'ям загиблих і постраждалих від воєнних дій. Це їх філософія бізнесу. Доктринальна норма.

Наприклад, як Pizza Veterano у Києві, де працюють виключно ветерани АТО і яку заснував Леонід Остальцев.

Або магазин "Ласка", який повністю благодійний і був заснований ще до подій на сході України. Він весь прибуток витрачає на допомогу дитбудинкам, будинкам для престарілих, тощо.

У принципі, в меншій чи більшій мірі, це та модель соціально відповідального бізнесу, яка діє в європейських країнах, США, Канаді, Австралії. Є такі в Україні – їм підтримка. Вони заслужили.

Я оптиміст. Тому вірю, що вже в недалекому майбутньому після успішних реформ весь український бізнес буде подібним, прозорим і соціально орієнтованим, а тому матиме такий самий ресурс з такою ж низькою відсотковою ставкою.

Все це про наш спільний проект – Ощадбанку та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) за підтримки USAID. Ми його запустили щойно разом з послом США в Україні паном Джеффрі Пайєттом, міністром фінансів пані Наталею Яресько та Василем Назаруком – менеджером програми соціального інвестування фонду WNISEF. Я їм вдячний... Розумію, як це на часі. Оскільки Ощаду дуже часто крім чисто комерційної функції доводиться виконувати соціальну місію...

Цей крок лише початок. Такі проекти мають стати вірусними для українського підприємництва. У доброму розумінні. Швидко розповсюджуватись та розвиватись.

Банк з партнерами готовий надати імпульс – дешевий доступний ресурс. Але це двосторонній рух. Далі справа за інноваційними, креативними і якісними, соціально спрямованими кредитними проектами. Тож м'яч на полі підприємців. Дійте. #ощадбанкдіє

А ось до вашої уваги, як це працюватиме.

Перконайтесь самі, що переваги програми очевидні – на прикладі позики в 1 мільйон гривень на 2 роки під 5% річних у порівнянні зі ставкою 23%.

А ось профіль потенційного клієнта програми в простій схемі, тобто яким параметрам і умовам має відповідати потенційний позичальник.

Детальніше про програму на сайті Ощадбанку.

Чекаємо на кредитні проекти. Якщо ви чи ваші друзі, знайомі, яким ви про це розкажете, побачили себе в цій програмі, не зволікайте, подавайте заявку. Про хід реалізації програми буду інформувати особисто. Далі буде.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/570623e3d298c/

http://kiev-chamber.org.ua/uk/17/749.html

http://credit.gidulyan.com/sotsialni-pidpryyemstva-ukrayiny-otrymayut-100-mln-grn-pid-5-richnyh/

http://vashbankir.com/news/fond-wnisef-cherez-oschadbank-zapustil-programmu-kreditovaniya-pod-5-10-godovyh.html?hl=uk

http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4333761/

http://www.epravda.com.ua/news/2016/04/6/588607/

інші статті

Як перемагати Росію

Колонка Андрія Пишного
Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс

Эпоха вдохновения

Колонка Андрія Пишного
Сайт: Новое Время
В ЗДОРОВОМ ТЕЛЕ: Павел Вышебаба и его молодая команда из One Planet желают всем приятного аппетита и чистой перед фауной совести Истории двух представителей малого и&nb

Ощадбанк проти Російської Федерації: вибір стратегії та юридичних партнерів був ...

Інтерв’ю А.Г.Пишного
Сайт: Юридична практика
Минулого тижня Міжнародний арбітраж ухвалив безпрецедентне рішення про стягнення з Російської Федерації на користь Ощадбанку 1,3 млрд доларів США. По суті це компенсація збитків Ощадбанку, завдани

другие предложения