Рівновагу вже тримаємо

Матеріали експертів банку в змі
Блог А.Г. Пишного
Сайт: Українська правда
Нам дуже важливий напрямок розвитку інфраструктури для електромобілів, тому що ми вже сьогодні дивимося в майбутнє.

Ми кредитуємо придбання електрокарів, маємо партнерів і серед бізнесу, і серед громадського сектора, але, щоб здійснити системні перетворення в цій сфері, Україні потрібна розгалужена мережа електрозаправок. Вона вже функціонує, хоча ще не така велика, як в країнах на Захід від нас. Але крок за кроком ми робимо свою справу.

Наразі відкрили нову електрозаправку в Чернівцях. Між Ратушею та відділенням Ощадбанку. У самому центрі, у серці історичної частини міста. Це спільний проект банку, муніципалітету, громадської організації "Альтернатива Є" та Tesla Клуб Україна.

Її технічні характеристики:

Пристрій Keba P20 має роз'єм зарядки, який розрахований на моделі Tesla, Renault Zoe, Porsche Panamera, Mercedes, BMW. Завдяки кабельному перехіднику від нього можуть також заряджатися електрокари Nissan Leaf, Chevrolet Volt, Mitsubishi iMiev, Renault Fluence, VW e-Golf. Потужність пристрою – 22 кВт (32 А). Тривалість зарядки електрокара залежить від марки і моделі авто.

Торік наприкінці жовтня ми встановили дві електрозарядки у Львові біля офісу обласної філії Ощадбанку на вулиці Січових стрільців, теж практично в історичному серці міста Лева.

Маємо намір далі масштабувати цей проект як наш внесок у розвиток електромобільної інфраструктури. Це зближує нас з країнами ЄС та зміцнює енергетичну незалежність нашої країни.

Наш принцип – майбутнє вже настає сьогодні. І кожен його атрибут, кожна деталь, навіть дрібничка важливі для нас з точки зору мотивації рухатися далі вперед. Адже, як казав Ейнштейн, життя – як катання на велосипеді, щоб зберігати рівновагу, мусиш рухатися.

От ми й рухаємося, ще не на повну швидкість, але рівновагу вже тримаємо – обладнали столичне метро, фунікулер, швидкісний трамвай технологією безконтактного розрахунку за проїзд, далі будемо запроваджувати це у львівському трамваї.

Поступово впроваджуємо ID-картки з електронним підписом. Така картка виконує і функцію платіжного засобу, і документу, і інструменту для отримання адміністративних послуг – довідок, дозволів, всіляких реєстрацій, тощо...

Якщо бути об'єктивним, то наразі Ощадбанк – банк енергоощадності номер один. Для нас підтримка новітніх технологій в енергетиці – не порожні слова. Ощад – найбільший кредитор енергетичного комплексу. Ми дуже добре його знаємо, в тому числі його сильні й слабкі сторони, як він функціонує, чого потребує, що це означає в цифрах і балансах не тільки для країни, але й для кожної людини, родини, її добробуту... А тому, як ніхто, розуміємо, що енергофективність – саме та точка росту, яка відкриває перед нами нові неймовірні можливості з точки зору інвестицій, інновацій. Я вже не кажу, що все це робить нас незалежними, сильними, сучасними, привабливими для співпраці та інтеграції.

Тому тут ми теж не говоримо, а діємо. За підтримки уряду надаємо пільгові кредити на енергомодернізацію житла українців, підтримуємо інноваційні проекти малого й середнього бізнесу, зокрема, із запровадження альтернативної енергетики. Останній приклад – електростанція, яка працює на біогазі з міського звалища. Торік ми відкрили таку в Миколаєві і вона забезпечує електроенергією 3% житлового фонду 500-тисячного міста.

І це тільки початок.

Далі буде.

#ощадбанкдіє

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/5718c3b94ebe7/

http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/3409262/

http://ain.ua/2015/08/03/595388

http://itc.ua/news/oshhadbank-vvodit-kreditovanie-na-priobretenie-elektromobiley/

http://autogeek.com.ua/oshhadbank-ustanovil-dve-zaryadnyie-stantsii-vo-lvove/

http://autogeek.com.ua/v-chernovtsah-otkryili-pervuyu-besplatnuyu-publichnuyu-elektrozapravku/

інші статті

Эпоха вдохновения

Колонка Андрія Пишного
Сайт: Новое Время
В ЗДОРОВОМ ТЕЛЕ: Павел Вышебаба и его молодая команда из One Planet желают всем приятного аппетита и чистой перед фауной совести Истории двух представителей малого и&nb

Кредити бізнесу: ще не гарячі пиріжки, але вже близько

Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку
Сайт: Укрінформ
Найчутливіший сегмент економіки – малий бізнес – перестав боятися кредитів. Аби не наврочити... Держстат відрапортував про те, що українська економіка пришвидшила зростання з 3,1% (у І кварт

Ощадбанк. Як об'єднати 300 регіональних міні-банків в одну ІТ-структуру

Євгеній Драчко-Єрмоленко, заступник голови правління
Сайт: Новое время
Завдяки тому що система трансформується сьогодні, а не 20 років тому, у нас є можливість отримати значні конкурентні переваги Донедавна Ощадбанк, досить успішно конкуруючи з провідними к

другие предложения