Не проблема, а завдання

Матеріали експертів банку в змі
Блог А.Г.Пишного
Сайт: Українська правда
Життя може бути чудовим, якщо ми обираємо це.

Ці слова належать Ніку Вуйчічу, австралійцю, який народився без рук і ніг і який сьогодні надихає мільярди людей на планеті своїм словом, харизмою та любов'ю до життя.

Нік міг обрати шлях більшості інвалідів. Та він обрав дорогу цілком здорової людини. Просто не визнавав, що він інвалід. Не хотів, щоб його доглядали. Він усього хотів навчитися й досягти сам. І в нього вийшло.

Закінчив університет, написав кілька неймовірних книг, одружився, має двох чудових синів. Його "Життя без меж" буквально розтягнуте на цитати. Мільйони людей, прочитавши цю сповідь, мотивовані подивитись на світ інакше – змінити своє життя і бути щасливим. Тут і зараз. Нік став неперевершеним оратором. Зі своїми промовами та лекціями він об'їхав 60 країн.
Коли Вуйчіч нещодавно приїздив до України, мене вразили його слова:

«Я хочу, щоб українці допомагали українцям. В Україні дуже багато нужденних.   Однак я бачу в цьому не проблему, а завдання.

"Не проблема, а завдання", - ловлю себе на думці, що саме в цих словах схований сенс, який ми, по суті, вклали в філософію змін в Ощадбанку. По великому рахунку, якщо порівняти банки з людьми, то Ощад перший претендував би на номінацію "банк з особливими потребами", "банк на візку", якому багато хто передрікав, якщо не кінець, то животіння, долю приписної каси для пенсіонерів та сплати комунальних платежів і не більше.

Українська банківська система пройшла через безпрецедентну кризу за час свого існування. Ідеальний шторм, через який Ощад пройшов і не просто вистояв. Він устав з візка й робить те, чого від нього не очікували щонайменше 20 років.
Буквально вчора-позавчора Ощадбанк очолив рейтинг "50 провідних банків України" за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства "Фінансовий клуб". У рейтингу було детально проаналізовано діяльність українських банків за 120 параметрами!!! Хто б у це повірив ще кілька років тому?

Сьогодні ми маємо сучасні онлайн-канали обслуговування, понад 300 нових відділень нового формату з новим персоналом та новою бізнес-моделлю й культурою. По суті в умовах війни та кризи у нас вийшло збудувати новий банк в старому банку. На зразок нової патрульної поліції. І ця "нова поліція" сьогодні на рівних конкурує з тими, хто вважав, що їхнє лідерство на ринку назавжди і беззаперечне.

Найбільша наша гордість – інклюзивні відділення. У них можуть обслуговуватись люди з особливими потребами: на візках, незрячі, ті, що втратили слух, ветерани АТО.

інші статті

Голова Ощадбанку: До банківської системи потрібно ставитися як до кришталевої ва...

Інтерв’ю А.Г.Пишного
Сайт: Мінфін
Український банківський ринок переживає непрості часи. Після націоналізації Привату галузь було монополізовано державою. За даними НБУ, за підсумками минулого року на підконтрольні Мінфі

Время действовать

Колонка Андрія Пишного
Сайт: Бизнес
Андрей Пышный, председатель правления Ощадбанка   За 25 лет независимости Украины Европейский банк реконструкции и развития инвестировал в нашу страну $

Открытый доступ. Как бизнес может улучшить качество жизни людей с инвалидностью

Сайт: Фокус
Фокус выяснил, с чего начинается инклюзия, как её принципы облегчают жизнь не только людям с инвалидностью, но и другим маломобильным группам, и нашёл примеры хороших решений в нашей стране

другие предложения