Новини

Visa та Ощадбанк запроваджують безконтактну систему оплати проїзду в електротранспорті Чернівців

13 лютого 2019 року в Чернівцях Visa та Ощадбанк запустили систему оплати проїзду в тролейбусах за допомогою безконтактних платіжних карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах 

Проїзд у київській міській електричці відтепер можна оплатити безконтактно

Завдяки Mastercard та Ощадбанку розрахуватись за проїзд у міській електричці Києва можна ще швидше та зручніше — 16 турнікетів оснащено технологією безконтактної оплати. 

Ощадбанк увійшов до ТОП-3 найкращих банків з Private Banking у рейтингу журналу Euromoney

Ощадбанк визнано одним з найкращих банків України на ринку Private Banking у традиційному дослідженні міжнародного фінансового журналу Euromoney – Private Banking and Wealth Management. Банк відзначено в номінації Best Private Banking Services Overall.

Ощадбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації компаній, що входять до групи «Укрлендфармінг» та «Авангард»

04 лютого 2019 року завершилась процедура фінансової реструктуризації в рамках Закону України «Про фінансову реструктуризацію» компаній, що входять до групи «Укрлендфармінг» та «Авангард», залученим кредитором за якою виступав Ощадбанк.

Кредитні продукти Ощадбанку визнано найкращими у 2018 році

Одразу чотири кредитних продукти Ощадбанку для фізичних осіб і для клієнтів малого та середнього бізнесу визнано найкращими у 2018 році в рамках дослідження Prostobank Awards.

Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку

31 січня 2019 року в Івано-Франківську Visa та Ощадбанк запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних платіжних карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах

Ощадбанк сплатив майже 3 млрд. грн. податків до держбюджету

Ощадбанк залишається одним з найбільших платників податків банківського сектора. Сума, на яку банк сплатив податків, зборів та обов’язкових платежів за 2018 рік, порівняно з попереднім роком збільшилась та становить 2 927 млн. грн.

Всі сервіси SWIFT gpi – лише в Ощадбанку

Ощадбанк завершив підключення всіх існуючих сервісів SWIFT gpi. На сьогодні Ощадбанк залишається єдиним банком в Україні, який використовує глобальну технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків

21 січня 2019 року рішенням Ленінського районного суду міста Кіровограда повністю задоволено позовні вимоги банку до Бер

21 січня 2019 року рішенням Ленінського районного суду міста Кіровограда повністю задоволено позовні вимоги банку до Березкіна М.С.