Підтримка online
Помилка: Сервіс WebRTC не підтримується Шановний клієнт!
 не підтримується. Для того щоб скористатись сервісом, використовуйте один з підтримуваних браузерів, наведених в таблиці:
  MS
Windows
IOS MacOs Android
Chrome Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Firefox Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується
Opera Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Safari Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS Edge Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS IE Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується

Сервіс WebRTC підтримується підтримує

Сервіс WebRTC не підтримується не підтримує

Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується тимчасово не підтримує

Наглядова рада

  Члени наглядової ради

  • Шевкі Аджунер
  • Міхаель Вайнштейн
  • Байба Апін
  • Олексій Резніков
  • Олексій Грінченко
  • Дмитро Власов
  • Даніель Білак
  • Пітер Бріггз
  • Юрій Храмов

Шевкі Аджунер

Стратегічний менеджмент та управління змінами
Досконале знання банківського бізнесу
Корпоративне управління та управління
Комплаєнс та управління ризиками
Аудит

Шевкі є керівником вищої ланки у банківській галузі, який понад 20 років пропрацював з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у сфері впровадження реформ інвестиційних стратегій та політик у Західній Європі, Турції та Україні.

Шевкі є експертом у питаннях комерційного банкінгу, фінансового розвитку, управління активами, кредитних ризиків, реструктуризації проблемних кредитів, кредитування, банківських операцій/валютних операцій, структурованого фінансового продукту та фінансового аналізу.

Міхаель Вайнштейн

Корпоративне управління
Інвестиційний банкінг
Трансформація
Комплаєнс та законодавство

Міхаель є незалежним банкіром та фінансистом з більше ніж 30-річним досвідом роботи в сфері міжнародного банкінгу, стратегічного консультування фінансових установ та фінансування розвитку провідних установ в США, Росії, Центральній Азії, на Кавказі, у Східній та Центральній Європі, Латинській Америці.

Міхаель має великий досвід у комерційному кредитуванні та управлінні активами в США, який доповнює його знання ринків, що розвиваються.

Байба Апін

Цифрові технології та ІТ трансформація
Стратегія
Управління проектами змін в банковському секторі
Управління ризиками
Комплаєнс

Байба має більш ніж 15-річний досвід у консалтингу з інформаційних технологій та управління цифровою трансформацією в країнах пострадянського простору.

Досвід Байби у процесі визначення та впровадження цифрових трансформацій, а також її кваліфікованість у методології тестування та знання кращих практик у цифровому банкінгу, буде корисним Наглядовій раді Державного ощадного банку України у визначенні та супервізії електронної стратегії.

Олексій Резніков

Досконала юридична експертиза
Успішний практичний досвід з вирішення масштабних Спорів та контроль виконання судових рішень
Комплаєнс
Медіація спорів

Олексій досвідчений український юрист з досвідом значних правових та політичних досягнень в Україні за останні 15 років.

Олексій має серйозну експертизу у альтернативному вирішенні спорів, включно з вирішенням спорів, веденням переговорів, сприянням, арбітражним примиренням, посередництвом, встановленням фактів, ранньою нейтральною оцінкою, перемовинами та угодами для врегулювання спорів. Його було включено в список провідних юристів у сфері вирішення спорів Chambers Europe, PLC та в довіднику “World's Leading Litigation Lawyers” («Кращі судові юристи світу»).

Олексій Грінченко

Досконале знання банківського бізнесу, особливо корпоративного напрямку
Непрацюючі кредити (NPL), реструктуризація
Фінанси та аудит
Управління змінами

Олексій має більш ніж 20-річний досвід ведення бізнесу в банківській сфері і консалтингових послугах для корпоративних клієнтів, співпрацюючи як з багатонаціональними, так і з українськими ведучими компаніями.

Дмитро Власов

Стратегія і управління змінами
Казначейство
Операції з цінними паперами
Операційна ефективність

Дмитро є досвідченим управлінцем і консультантом, який має більше ніж 20-ти річний досвід роботи у банківському та корпоративному секторах. Надає послуги з фінансового та стратегічного консалтингу. Має досвід щодо консультування клієнтів у вирішенні складних питань і супроводження організаційних змін в компаніях і банках.

Він є експертом в казначейських операціях, цінних паперах, управлінні ризиком, операціях на фондовому ринку, управлінні грошовими потоками, реструктуризації боргів та здешевленні кредитних ресурсів.

Даніель Білак

Міжнародні відносини
Корпоративне управління
Інвестиції та управління ризиками Юридична експертиза

Канадський кваліфікований юрист з спеціалізації в банківському праві, неплатоспроможності та реструктуризації боргів і має більше 28 років досвіду роботи в Україні, зокрема у якості юридичного радника міжнародних компаній в сферах енергетики, агробізнес, інфраструктури та інноваційної технології.

Даніель Білак працював Керуючим партнером київського офісу міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna LLC, радником Ради Бізнес Омбудсмена (Business Ombudsman Council), та старшим експертом з питань державного управління Програми розвитку ООН (UNDP).

Пітер Бріггз

Стратегія та управління змінами
Непрацюючі кредити (NPL), реструктуризація
Управління проектами трансформації банків
Фінансовий менеджмент
Управління ризиками та аудит

Пітер є керівником вищої ланки, що має більш ніж 40 річний досвід у банківській сфері, включно з 20 річним досвідом консультанта, що співпрацював з консалтинговою групою ING Group, та з іншими міжнародними фінансовими установами на ринках країн, що розвиваються, у реструктуризації та програмах до та після злиття.

Він є експертом з фінансового менеджменту в банках, включно з розробкою систем управлінського обліку, процедур бухгалтерської звітності, офіційної та управлінської звітності, аналізу прибутковості та ціноутворення, управління балансом (ALM).

Юрій Храмов

Корпоративне управління та модернізація
Стратегічний менеджмент
Міжнародні фінансові відносини
ІТ-трансформації
Продуктові інновації

Юрій має понад 30-річний досвід роботи на керівних посадах у банківській системі. Довгий час був одним з очільників Державного експортно-імпортного банку України і брав безпосередню участь в його становленні, технологічному та інституційному розвитку, формуванні клієнтської бази та запровадженні сучасних банківських продуктів.

Має глибоке розуміння внутрішніх банківських процесів. Є заслуженим економістом України та експертом з питань встановлення ефективних партнерських стосунків із провідними банківськими і фінансовими установами світу.