Підтримка online
Помилка: Сервіс WebRTC не підтримується Шановний клієнт!
 не підтримується. Для того щоб скористатись сервісом, використовуйте один з підтримуваних браузерів, наведених в таблиці:
  MS
Windows
IOS MacOs Android
Chrome Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Firefox Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується
Opera Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Safari Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS Edge Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS IE Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується

Сервіс WebRTC підтримується підтримує

Сервіс WebRTC не підтримується не підтримує

Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується тимчасово не підтримує

Наглядова рада

    Члени наглядової ради

    • Міхаель Вайнштейн
    • Байба Апін
    • Пітер Бріггз
    • Юрій Храмов

Міхаель Вайнштейн

Корпоративне управління
Інвестиційний банкінг
Трансформація
Комплаєнс та законодавство

Міхаель є незалежним банкіром та фінансистом з більше ніж 30-річним досвідом роботи в сфері міжнародного банкінгу, стратегічного консультування фінансових установ та фінансування розвитку провідних установ в США, Росії, Центральній Азії, на Кавказі, у Східній та Центральній Європі, Латинській Америці.

Міхаель має великий досвід у комерційному кредитуванні та управлінні активами в США, який доповнює його знання ринків, що розвиваються.

Байба Апін

Цифрові технології та ІТ трансформація
Стратегія
Управління проектами змін в банковському секторі
Управління ризиками
Комплаєнс

Байба має більш ніж 15-річний досвід у консалтингу з інформаційних технологій та управління цифровою трансформацією в країнах пострадянського простору.

Досвід Байби у процесі визначення та впровадження цифрових трансформацій, а також її кваліфікованість у методології тестування та знання кращих практик у цифровому банкінгу, буде корисним Наглядовій раді Державного ощадного банку України у визначенні та супервізії електронної стратегії.

Пітер Бріггз

Стратегія та управління змінами
Непрацюючі кредити (NPL), реструктуризація
Управління проектами трансформації банків
Фінансовий менеджмент
Управління ризиками та аудит

Пітер є керівником вищої ланки, що має більш ніж 40 річний досвід у банківській сфері, включно з 20 річним досвідом консультанта, що співпрацював з консалтинговою групою ING Group, та з іншими міжнародними фінансовими установами на ринках країн, що розвиваються, у реструктуризації та програмах до та після злиття.

Він є експертом з фінансового менеджменту в банках, включно з розробкою систем управлінського обліку, процедур бухгалтерської звітності, офіційної та управлінської звітності, аналізу прибутковості та ціноутворення, управління балансом (ALM).

Юрій Храмов

Корпоративне управління та модернізація
Стратегічний менеджмент
Міжнародні фінансові відносини
ІТ-трансформації
Продуктові інновації

Юрій має понад 30-річний досвід роботи на керівних посадах у банківській системі. Довгий час був одним з очільників Державного експортно-імпортного банку України і брав безпосередню участь в його становленні, технологічному та інституційному розвитку, формуванні клієнтської бази та запровадженні сучасних банківських продуктів.

Має глибоке розуміння внутрішніх банківських процесів. Є заслуженим економістом України та експертом з питань встановлення ефективних партнерських стосунків із провідними банківськими і фінансовими установами світу.