Новини та акції

Акції

Тимчасові зміни в роботі сервісу MyDutyFree

У магазинах безмитної торгівлі Duty Free користувачі преміальних карток Mastercard від Ощадбанку при розрахунку за товари отримують знижку 15%, скориставшись послугою попереднього замовлення. Пропозиціє діє за підтримки платіжної системи.

Акція «Станьте частино легенди. Творіть безцінні історії»

10 листопада 2019 року в Парижі відбудеться грандіозне League of Legends World Championship Finals. На честь турніру Mastercard проводить акцію «Станьте частино легенди. Творіть безцінні історії» з розіграшем подорожі на двох на League of Legends World Championship Finals.

Акція! "Повертаємо 30ку!"

Увага! Увага! Хочете повернути 30ку? Звісно, можливо з Ощадом! Беріть участь в новій акції для держателів зарплатних карток від Ощадбанку і гарантовано отримуйте 30 грн:

Новини

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 16.10.2019 р.

Шановні клієнти!

Шановні клієнти!

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення Комітету тарифної та продуктової політики Банком вносяться зміни до Тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток.

Зміни до тарифів вступають в дію з 01.11.2019 р.