Новини та акції

Акції

Акція «Відпустка в Грузії – це завжди гарна ідея»

Користувачі преміальних карток Visa, крім того що мають привілеї під час подорожей ( безлімітні візити у будь-який із 1000 залів, упаковка багажу, Fast Line на виліт та приліт), тепер можуть

Свіжа пропозиція від Salateira та Програми винагород Mastercard!

Оплачуйте своє замовлення у ресторанах Salateira платіжною карткою Mastercard® від Ощадбанку та отримуйте в два рази більше балів на свій рахунок у Програмі винагород Mastercard

«Почніть сімейну казку. Творіть безцінні історії» – акція для користувачів карток Mastercard від Ощадбанку

Кожен користувач платіжної картки Mastercard від Ощадбанку має можливість  виграти сімейну подорож до Disneyland ® Paris!

Для участі в акції достатньо здійснити оплату квитків на фільм через додаток Multiplex карткою Mastercard® від Ощадбанку.

Новини

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору компл

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення Комітету тарифної та продуктової політики Банком вносяться зміни до Тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 13.08.2019 р.