Новини та акції

Акції

Новий учасник програми «Безцінні привілеї» - фірмовий магазин техніки Apple!

Користувачі преміальних карток Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку отримають знижки на купівлю техніки Apple у фірмовій мережі магазинів iOn. 

Почніть подорож з комфортом у бізнес-залах Mastercard

Комфортні перельоти розпочинаються зі зручних лаунджзон в аеропортах. Бізнес-зала Atmosfera Fly Mastercard lounge у зоні міжнародних рейсів у терміналі D аеропорту Бориспіль вже відкрита для вас!

«Молоко від фермера» з Visa

Купуйте улюблені продукти в мережі «Молоко від фермера» на суму від 500 грн та отримайте знижку 10%!

Знижка надається при оплаті карткою Visa від Ощадбанку.

Акція діє з 01.08.2020 до 15.08.2020.

Новини

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 17.08.2020 р. Ознайомитися з новою редакцією Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб Ви м

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення Комітету тарифної та продуктової політики Банком вносяться зміни до Тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток. Зміни до тарифів вступають в дію з 01.09.2020 р.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 10.08.2020 р.