У відділеннях Ощадбанку подано більше 1000 заявок на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України»

Новини Ощаду

Протягом двох днів з моменту запуску послуги з підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України» понад 1000 побутових споживачів подали відповідні заявки у відділеннях Ощадбанку.

Для підключення потрібно завітати до одного з відділень Ощаду та оформити заявку на приєднання. Необхідний пакет документів для отримання послуги: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згода співвласника, якщо право власності оформлено на кількох осіб (шаблон заяви – на сайті gas.ua у розділі «Стати нашим клієнтом»), а також EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Після опрацювання заявки клієнт протягом 5-7 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Подати заявку може будь-який споживач, не лише клієнт Ощаду. 

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Ціни на газ для побутових споживачів від ГК «Нафтогаз України» є одними з найнижчих: у січні ціна блакитного палива від компанії в рамках тарифного плану «Місячний» становить 7,22 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Ця вартість є до 40% вигіднішою, ніж більшість пропозицій постачальників на українському ринку.

Детальніше про підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України» на сайті банку

Нагадуємо,  що 18 січня 2021 року відділення Ощадбанку розпочали приймання заявок та документів від побутових споживачів на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України».

Довідково:

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує вигідні пропозиції для клієнтів. Ціни на газ у рамках базового тарифу «Місячний» зазвичай до 40% нижчі, ніж у більшості інших газозбутових компаній на ринку України.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали