Рекордна іпотека: Ощадбанк за 9 місяців видав понад 450 млн грн кредитів на житло

Новини Ощаду

За 9 місяців 2020 року Ощадбанк видав більше 800 іпотечних кредитів на суму понад 450 млн грн. Найкращий результат продемонстровано у  третьому кварталі – клієнти Ощаду отримали більше 400 кредитів на суму 240 млн грн.

«Ощадбанк залишається лідером іпотечного кредитування і навіть в умовах пандемії не лише зберігає позитивну динаміку, а й демонструє найкращі результати. З початку цього року ми вже інвестували в житло наших клієнтів майже півмільярда гривень, а третій квартал став найуспішнішим. Тільки  у вересні наші клієнти отримали близько 170 кредитів на суму понад 93 млн грн. За останні чотири роки це другий рекордний показник, який продемонстрували фахівці Ощаду лише за місяць роботи в цьому напрямі», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Перевага більшості іпотечних програм Ощадбанку – фіксована процентна ставка протягом усього терміну користування кредитом. Клієнт з самого початку може чітко оцінити повну вартість кредиту і визначити суму платежу за кожен місяць користування ним.

Детально про всі програми та умови іпотечного кредитування можна дізнатись на офіційному сайті Ощадбанку – «Нерухомість на первинному ринку»«Нерухомість на вторинному ринку»«Кредит під іпотеку»«Програма на житло для внутрішньо переміщених осіб» 

Як відомо, цього року Ощадбанк запропонував унікальні програми іпотечного кредитування під 9,99% річних у гривні. У квітні запроваджено програму «Звісно, Док» для працівників медичної сфери. У липні Ощад розширив коло клієнтів і запустив програму «Звісно, 9,99», у рамках якої під 9,99% річних кредити на житло окрім медиків також зможуть отримати працівники Національної поліції і Державної служби України з надзвичайних ситуацій, співробітники сфери освіти, державних організацій, а також фізичні особи, які планують придбати квартири на вторинному ринку в житлових комплексах від партнера банку – KAN.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали