Портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 1,3 млрд. грн

Новини Ощаду

У І півріччі 2019 року портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 1,3 млрд. грн., що на 24% більше порівняно з початком року. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 9 млрд. грн.

Найбільшою популярністю у клієнтів користуються авто-, іпотечні, «теплі кредити» та кредитні картки.

«Розширення роздрібного кредитування – один з наших пріоритетів. У 2018 році Ощад успішно запустив нові кредитні продукти і напрями для фізичних осіб. Наприклад, практично з нуля банк стартував в автокредитуванні, вийшовши в поточному році на друге місце, здобув лідерські позиції в іпотечному кредитуванні на вторинному ринку та розпочав іпотечне кредитування на первиному ринку. У 2019 році зміцнюємо позиції, залучаємо нових партнерів, розширюємо коло клієнтів», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Розпочавши активне автокредитування у 2018 році, вже у квітні 2019 Ощадбанк вийшов на ІІ місце на ринку з часткою більше 20%. З початку року банк видав 1700 автокредитів на загальну суму понад 800 млн. грн., що за кількістю дорівнює результату 2018 року загалом.

Ощадбанк зміцнив позиції і на ринку іпотечного кредитування з часткою в 35% ринку. У І півріччі 2019 році укладено більше 500 угод на суму понад 250 млн. грн. На сьогодні банк стабільно утримує лідерські позиції в іпотеці на вторинному ринку та є активним гравцем на первинному ринку житла. Ощад вже співпрацює з KAN Development та Укрбудом.

Один з найпопулярніших на сьогодні продуктів – кредитна картка. Ощадбанк запустив «Мою кредитку» в 2018 році. На сьогодні видано більше 700 тис. таких карток загальним лімітом понад 7 млрд. грн.

Нагадуємо, що починаючи з 2014 року Ощад – незмінний лідер державної програми «теплих» кредитів. З початку 2019 року банк надав на термомодернізацію домівок 12,5 тис. кредитів на загальну суму понад 414,4 млн. грн.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку