П’ять банківських продуктів Ощадбанку серед найкращих на ринку – Prostobank Awards

Новини Ощаду

За результатами другого кварталу 2021 року пять продуктів Ощаду для фізичних осіб та бізнесу визнано кращими в рамках Prostobank Awards. Про це повідомила компанія «Простобанк Консалтинг», яка оприлюднила підсумки дослідження кращих продуктових пропозицій найбільших банків України в другому кварталі 2021 року. Рейтинг формується на основі комплексного аналізу цінових і нецінових параметрів послуг, а також надійності банків.

Іпотечні, автокредити та кредити для бізнесу від Ощадбанку традиційно увійшли до ТОП-3 кращих на ринку:

  • I місце отримали два продукти: «Кредит під заставу нерухомості» в номінації «Кращі споживчі кредити під заставу» та «Відновлювана кредитна лінія» для клієнтів МСБ у номінації «Кращі кредити для бізнесу»;
  • II місце – іпотечна програма «Звісно, 9,99%» у номінації «Кращі кредити на вторинному ринку житла»;
  • III місце – іпотечна програма «Звісно, житло» в номінації «Кращі кредити на вторинному ринку житла» та  програма «Ощад Драйв» у номінації «Кращі автокредити».

Компанія «Простобанк Консалтинг» займається маркетинговими дослідженнями у сфері банківських послуг з 2006 року. Місія компанії – зробити ринок банківських послуг прозорим і зрозумілим для клієнтів. У рейтингах банківських послуг компанія розраховує реальну ставку кредитування, роз’яснюючи читачам «підводні камені», зокрема приховані комісії.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали