Ощадбанк відкрив ще два відділення у звільненому Херсоні та отримав відзнаку голови НБУ за рішучість та віддану роботу

Новини Ощаду

За лічені дні після звільнення Херсону Ощадбанк першим налагодив повноцінне функціонування та почав обслуговувати клієнтів. Перше відділення Ощаду у звільненому Херсоні  запрацювало16 листопада за адресою: вул. Чорноморська, 29а. 19 листопада банк відновив роботу ще двох відділень у Херсоні за адресами: вул. Суворова, 26 та  проспект 200 років Херсона, 16.  Загалом на деокупованій Херсонщині відділень банку вже чотири. 7 листопада  відновлено роботу відділення у смт Нововоронцовка за адресою: пров. Торговий, 3. У всіх відділеннях працюють банкомати та термінали самообслуговування.

19 листопада голова Національного банку України Андрій Пишний відвідав відділення Ощадбанку в Херсоні та поспілкувався з керівництвом банку та колективом відділення. Андрій Пишний вручив колективу банку срібний пам’ятний знак «Національний банк України» та подяку голови Національного банку, підкресливши надзвичайно важливе значення швидкого відновлення банківської мережі на деокупованих територіях, яка забезпечуватиме безперебійний доступ мешканців до власних коштів та фінансових послуг. 

«Ми приїхали сьогодні в Херсон, щоб особисто висловити вам подяку від Національного банку України. Вам вдалося зробити те, що здавалося неможливим, фактично одразу після того, як у місто увійшли сапери: без необхідного енергопостачання, без зв’язку першими налагодити роботу відділення. Повірте, я знаю наскільки це було складно, тому всій команді хочу сказати величезне дякую. Ви працювали максимально віддано. І та величезна черга, яку ми сьогодні бачимо біля відділення, напевне вперше за мою банківську кар’єру дійсно тішить. Ця черга свідчить, що життя повертається і ваша робота та працююча банківська система загалом є одним із ключових ознак цього», – зазначив під час зустрічі Андрій Пишний.

«Відкриття відділень у Херсоні - це неймовірне досягнення. Воно стало можливим завдяки героїчній праці великої кількості ощадівців. Ми намагались якнайшвидше повернути наші сервіси мешканцям Херсонщини, адже вони пережили жахливі 8 місяців і дуже прагнуть повернення до нормального життя. Під час відвідин наших херсонських відділень переконався особисто, що люди нарешті отримали доступ до своїх грошей - вони дякують співробітникам за оперативне повернення до роботи. Ощад і в подальшому буде робити все від нього залежне, щоб оперативно відновлювати роботу своїх відділень на деокупованих територіях. Віримо, що ЗСУ незабаром дасть нам таку можливість», - зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Разом із Сергієм Наумовим із роботою херсонських відділень ознайомились члени наглядової ради Ощадбанку Роза Тапанова та Олександр Роднянський, заступник голови правління, відповідальний за роздрібний бізнес, Антон Тютюн, а також керівники департаментів центрального апарату банку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали