Ощадбанк видав підприємцям 197,6 млн грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Новини Ощаду

Ощадбанк залишається одним із лідерів підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. З початку дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» підприємцям видано 287 кредитів на суму 197,6 млн грн.

«Підтримувати розвиток підприємництва – стратегічне завдання для Ощаду, адже стабільна робота мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні забезпечує зростання економіки та сприяє надійній роботі всього банківського сектора. Ми двічі протягом поточного року знизили підприємцям ставки за всією лінійкою кредитів, постійно працюємо над створенням зручних умов співпраці з ними та успішно реалізовуємо державну програму «Доступні кредити 5-7-9%», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Він також зауважив, що на сьогодні всі позичальники сумлінно виконують зобов’язання за кредитними угодами в рамках цієї програми.

Підприємці з будь-якого міста України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/579, у відділеннях та в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном: 0 800 219 800.

Нещодавно Ощадбанк знизив ставки за кредитами та запустив електронний кабінет торговця для бізнесу, а також розширив можливості для тих, хто бажає отримати кредит у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали