Ощадбанк та Чернівецька ОВА домовились про співпрацю для розвитку бізнесу Буковини

Новини Ощаду

Сьогодні голова правління Ощадбанку Сергій Наумов та голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку місцевого бізнесу. Банк №1 на Буковині за обсягом виданих кредитів для бізнесу та обласна влада домовились сприяти впровадженню та розвитку нових кредитних продуктів для місцевих підприємств. Прикладом такого кредитного продукту є позики на підвищення енергоефективності від Ощадбанку – на придбання генераторів, зарядних станцій тощо. Вони вже користуються у підприємців Чернівецької області значною популярністю. Окрім того, домовленість передбачає надання грантів, оновлення матеріально-технічної бази підприємств та створення нових робочих місць.

Для досягнення цих цілей Ощадбанк зобов’язався залучати до співпраці з буковинським бізнесом міжнародних партнерів. Що стосується обласної влади, то вона допомагатиме підприємцям готувати бізнес-плани та техніко-економічні обґрунтування проектів розвитку, а також за наявності бюджетних можливостей буде частково компенсувати відсотки за кредитами.

Минулого року Чернівецьке обласне управління Ощадбанку суттєво розширило співпрацю з бізнесом в області. Так, кількість бізнес-клієнтів банку на Буковині зросла вдвічі – до 3 664. Суттєво зріс кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) в області: на 209 млн грн (до 595 млн грн). Як зазначалось вище, Ощадбанк посідає перше місце серед банківських установ області за цим показником із часткою ринку понад 30%. Місцеві підприємці довірили Ощаду 946 млн грн ресурсної бази; цей результат протягом минулого року збільшився на 360 млн грн.

«Ощадбанк — це відмінна робота і якісні послуги для українців. Упевнений, що наша співпраця буде плідною. Спільно працюватимемо для буковинців, усіх українців та нашої Перемоги!»,голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

«Переконаний, що меморандум дасть додатковий поштовх кредитуванню буковинських підприємців з боку Ощадбанку. Ми дуже зацікавлені у співпраці з підприємствами АПК, харчової промисловості, деревообробної галузі, текстильного виробництва тощо. Ощад вже зараз активно пропонує представникам ММСБ участь у державних кредитних та грантових програмах, партнерські проекти з виробниками техніки, засобів захисту рослин на дуже привабливих умовах, а також співпрацю в рамках програм міжнародної допомоги. Кількість таких пропозицій постійно зростає, у тому числі завдяки співпраці з місцевими органами влади, що робить кредити від Ощадбанку для бізнесу більш доступними», – прокоментував підписання меморандуму голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали