Ощадбанк пропонує військовим та їх родинам депозит «Мій захисник»

Новини Ощаду

Щоб кошти військових були надійно захищені в той час, коли вони мужньо боронять Україну на фронті, Ощадбанк розробив депозит «Мій захисник».

Банк пропонує підвищену відсоткову ставку за депозитом строком на 3 місяці та 6 місяців. Мінімальна сума депозиту – 5000 грн.  Виплата процентів щомісячно. Передбачена можливість поповнення, пролонгації та зміни дати повернення вкладу до закінчення строку договору без втрати нарахованих процентів.

Поки військовослужбовці та добровольці Збройних Сил України та Сил територіальної оборони воюють, оформити депозит можуть члени їх сімей (дружина, чоловік, батьки або діти) за наявності підтверджувальних документів. Відкрити депозит можна у будь-якому відділенні банку.

Сьогодні першочергова задача кожного українця і кожного підприємства надавати підтримку нашій армії. З самого початку масштабного вторгнення рф в Україну Ощад працює і підтримує ЗСУ. Купуємо військові облігації, перераховували заробітну плату на допомогу армії, допомагали броньованими машинами та бронежилетами. Запровадження депозиту «Мій захисник» ще один крок банку на підтримку військових. 

Більше деталей про умови депозиту «Мій захисник» – за посиланням

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали