Ощад продовжує фінансувати бізнес з метою його енергозабезпечення

Новини Ощаду

Для забезпечення безперервної роботи українського бізнесу під час нестабільного енергопостачання Ощадбанк профінансував 70 проєктів на загальну суму 35 млн грн. Ще 25 проєктів на суму 15 млн грн – на етапі погодження.

Найбільше кредитів за напрямом енергозабезпечення бізнесу видано підприємствам у Закарпатській, Чернівецькій та Львівський областях. Завдяки меморандуму Ощадбанку та ОВА цих областей бізнес може залучати фінансування на доступних умовах, зокрема з частковою компенсацією вартості обладнання. 

  • У Чернівецькій області діє програма компенсації ОВА частини вартості обладнання для забезпечення роботи в умовах енергетичної кризи (до 30%, але не більше 50 тис. грн одному суб'єкту підприємництва).
  • У Закарпатській області в межах програми ОВА Energy Help компенсація за придбане обладнання становить до 30% (максимально 300 тис. грн).
  • У Львівській області планується часткове відшкодування витрат за отриманими в Ощадбанку кредитами з метою енергозабезпечення бізнесу.

Відсоткова ставка за енергокредитом може становити від 0% річних, якщо клієнт кредитується за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (остаточна відсоткова ставка визначається залежно від індексу UIRD3M та сегмента клієнта).

Найбільшим попитом у клієнтів користуються генератори, додаткові батареї, а також аксесуари для індивідуальної енергетичної екосистеми. Також можна залучити кредити на придбання сонячних панелей, вітрових генераторів, біопалива.

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали