Реструктуризація кредитів

для тих, хто має складнощі з виплатами існуючих споживчих кредитів. Програма діє для усіх кредитних програм за винятком карткових кредитів

Розберемося з проблемними кредитами!

Переваги реструктуризації кредитної заборгованності
1
підбір програми реструктуризації боргів боржника з урахуванням причини виникнення складнощів в погашенні заборгованості
2
зменшення платежів, пільгові умови повернення кредиту, а отже зменшення навантаження на сімейний бюджет
3
при реструктуризації ваша кредитна історія не погіршується
Варіанти реструктуризації боргу за кредитним договором
  • відтермінування платежів по тілу кредиту

  • продовження строку користування кредитом (або повернення до початкового терміну у випадку якщо раніше він був скорочений при частковому достроковому погашенні)

  • врегулювання простроченої заборгованості по кредиту

Дізнатись подробиці щодо діючих програм реструктуризації кредитної заборгованості та необхідності надання додаткових документів можна звернувшись із заявою до відділення Ощаду (для оформлення заяви обов’язково прихопіть із собою паспорт та ІПН). Також Ви можете надіслати звернення для отримання зворотного зв’язку з менеджером банку через форму розміщену нижче.

Якщо Ви знаходитесь за кордоном або за інших причин не маєте можливості особисто звернутись до відділення Ощаду, Ви можете самостійно роздрукувати та заповнити заяву за зразком, що надається тут. Після заповнення відскануйте/сфотографуйте підписану заяву та відправте на поштову скриньку loans@oschadbank.ua. Невдовзі менеджер банку передзвонить для уточнення параметрів реструктуризації заборгованості та узгодження подальших дій щодо її оформлення.

Серед послуг банку присутня як реструктуризація боргу фізичної особи так і реструктуризація боргу юридичної особи.

Ми з розумінням ставимось до кожного клієнта банку. Готові надати підтримку з урахуванням поточної ситуації в країні та запропонувати оптимальні варіанти реструктуризації кредитної заборгованості.

Реструктуризація карткових кредитів

Виправимо ситуацію разом та надамо фінансову стабільність по картковим кредитам

Документи

Залиште заявку на сайті

Отримати консультацію спеціаліста банку

Регіон отримання кредиту

Зверніть увагу, у нас є багато цікавих послуг

Мікрокредити для бізнесу
До 5 мільйонів гривень на розвиток власної справи, за 5 днів і мінімальним пакетом документів
Кредитна картка More
Картка з лімітом до 250 000 гривень, людяним пільговим періодом та можливістю зняти готівку хоть в Парижі, хоть в Непалі
Агрокредити
Знижена відсоткова ставка. Строком до 5 років. На будь-які потреби. І це не жарти. Все дюже сурйозно

 

Реструктуризація кредитів

Кредит від Ощадбанку видається позичальнику після ґрунтовної перевірки його платоспроможності. Її позитивний результат слугує гарантією для банку у поверненні наданих коштів. Але фінансові труднощі можуть виникнути зовсім неочікувано, унеможливлюючи своєчасне погашення позики. Ощадбанк не звик відмовлятися від своїх клієнтів, натомість розробив механізм екстреної допомоги у вигляді реструктуризації боргу.

Що таке реструктуризація боргів?

Кредитні зобов’язання перед банківською установою передбачають чіткі терміни та обсяги сплати. У разі порушення визначених у кредитній угоді правил, позичальникові загрожують штрафні санкції та «чорна мітка» на кредитній історії.

Реструктуризація кредитів — це цивілізований шлях розвʼязання конфліктного питання із кредитором. За ним банк і позичальник разом визначають спосіб полегшення кредитного навантаження, щоб клієнт зміг розрахуватися без жодних фінансових чи майнових збитків.

Яким чином здійснюється реструктуризація заборгованості?

Банк і позичальник можуть домовитися про один із таких способів пільгової сплати позики:

  • Відтермінування регулярних виплат тіла кредиту — кредитні канікули дозволяють зібрати необхідну суму для погашення заборгованості шляхом продажу майна чи вирішення власних фінансових труднощів.
  • Пролонгація кредитної програми — максимальне продовження дії кредиту відповідно до обраної програми кредитування або надання додаткового періоду.
  • Списання простроченої заборгованості — врегулювання боргу можливе для пільгових категорій громадян на основі документального обґрунтування.  

Найпростіший спосіб реструктуризації кредитної заборгованості — пролонгація кредитної програми. Завдяки їй можна зменшити суми регулярних платежів або змінити схему нарахування відсотків.

Як замовити реструктуризацію боргу фізичної особи

Ощадбанк проводить реструктуризації всіх видів споживчих кредитів, окрім карткових. Якщо виникли труднощі з виплатою іпотеки, погашенням позики на автомобіль чи навчання, не варто панікувати. Потрібно без зволікань звернутися до свого кредитного менеджера і пояснити ситуацію. Разом з Ощадом можна знайти вихід з будь-якої ситуації. Консультант проаналізує стан погашення кредитного зобов’язання, проаналізує термін і розмір заборгованості, уточнить ваші поточні фінансові можливості та запропонує оптимальний варіант реструктуризації боргу за кредитним договором.

Чи доступна реструктуризація боргу юридичної особи

Комерційним клієнтам Ощадбанку також не слід хвилюватися у разі прострочення своїх зобов’язань перед банком. Реструктуризація боргів боржника дозволить оптимізувати кредитні платежі або відтермінувати їх до моменту відновлення фінансової стійкості бізнесу.

Для розвʼязання питання щодо реструктуризації скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті або завітайте у відділення Ощадбанку для детальної консультації та оформлення заявки на послугу.