Клієнти Ощадбанку зможуть використовувати годинник SwatchPAY! як платіжний засіб

 

Ощадбанк у співпраці з Mastercard і швейцарським брендом годинників Swatch запускають в Україні безконтактні оплати за допомогою сервісу SwatchPAY! Відтепер держателі карток Mastercard від Ощаду зможуть оплачувати покупки годинником SwatchPAY! всюди, де є безконтактний термінал: у супермаркетах, кафе, місцях для відпочинку, заправках, громадському транспорті тощо.

У годиннику SwatchPAY! використовується чип NFC, схований під циферблатом. Для оплати користувачу достатньо лише піднести годинник до безконтактного терміналу. Годинник SwatchPAY! водонепроникний на глибині до 30 метрів, а також, на відміну від смартфона, він не потребує додаткової підзарядки, що робить його ще більш універсальним і надійним інструментом оплати.

Це нововведення стало черговим кроком у виконанні програми діджиталізації послуг Ощадбанку. Розвивається інтернет- та мобільний банкинг Ощад 24/7. Практично з нуля Ощадбанк став другим мобільним банком країни: зараз кількість його клієнтів перевищує 5,3 мільйона (за рік приріст становив більше 1 мільйона клієнтів). Близько 90% всіх трансакцій Ощадбанку здійснюється онлайн.

Як платити за допомогою SwatchPAY!:

  1. Встановіть мобільний застосунок SwatchPAY! на ваш смартфон (доступно для iOS та Android).

  2. Додайте до застосунку дані своєї платіжної картки: відскануйте її за допомогою смартфону або введіть вручну.

  3. Активуйте годинник за допомогою SwatchPAY! Box в офіційному магазині Swatch або ж самостійно за допомогою смартфону з NFC на базі Android.

  4. Оплачуйте покупки годинником SwatchРAY! безконтактно та легко керуйте платіжними діями в застосунку.

Сьогодні в Україні представлено 13 моделей годинників, які підтримують сервіс безконтактних оплат SwatchPAY!. Із переліком моделей можна ознайомитися на офіційному сайті Swatch. Придбати годинник можна в офіційних магазинах  на сайті swatch.ua та в магазинах мережі ZIFFERBLATT.

Сервіс SwatchPAY! працює на базі глобальної цифрової платформи токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної трансакції.

 

Прес-служба Ощадбанку 15.07.2021