Шановні клієнти!

 

З думкою про вас  Ощад з початку війни запровадив кредитні канікули. Банк не нараховував проценти за користування споживчими кредитами впродовж трьох місяців.

З 1 червня банк відновлює нарахування процентів відповідно до умов кредитних договорів просить сплатити:

  • черговий платіж за червень
  • всі несплачені платежі за період дії кредитних канікул

Щоб дізнатись точну суму до сплати в червні зверніться у відділення банку або залишите заявку на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, що проценти, нараховані до 28.02.2022 (включно) повинні бути сплачені в повному обсязі.

В червні в платіжну дату по кредитних договорах банком буде проведено списання коштів з поточних рахунків для обслуговування кредиту з дотриманням черговості погашення заборгованості, визначеної відповідним договором.

При цьому за кредитами із схемою погашення рівними частинами: якщо на рахунку, буде недостатньо коштів для списання – наступного дня після платіжної дати, сума, якої не вистачає для сплати тіла кредиту за платежами, що припадали до сплати в період канікул, буде автоматично перенесена та призначена для оплати в останню платіжну дату за діючим графіком погашення. Для цього не потрібно подавати окрему заву або в обов'язковому порядку укладати додатковий договір до кредитного договору. Але за бажанням, позичальник можете звернутись до свого обслуговуючого відділення для укладання додаткового договору з формуванням оновленого графіку платежів.

Всі внесені кошти на рахунок обслуговування кредиту після платіжної дати будуть списані в наступну платіжну дату відповідно до умов укладеного кредитного договору або одразу в оплату простроченої заборгованості (за її наявності). Також зазначені кошти, за бажанням позичальника, можуть бути списані Банком в рахунок часткового дострокового погашення кредиту. Для цього необхідно подати до Банку відповідну заяву в установленому порядку.

 

Отримати консультацію спеціаліста банку

Регіон отримання кредиту