Під час акції «Смілива гривня» на потреби армії через Ощадбанк зібрано понад 3,5 мільйона гривень монетами

Новини Ощаду

За підсумками благодійної акції «Смілива гривня», ініційованої НБУ, через відділення Ощадбанку зібрано монет на загальну суму понад 3 млн 521 тис. грн. Це найбільша сума серед усіх учасників. Загалом у рамках акції зібрано майже 5 млн грн.

Протягом трьох місяців акції установи Ощаду приймали від українців монети номіналом 10 і 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Зібрані кошти перераховувалась на спецрахунок Нацбанку, відкритий для потреб сил оборони України.

Через ракетні обстріли та перебої зі світлом багато громадян не встигли передати зібрані монети до пунктів прийому до кінця акції. У зв’язку з цим НБУ та Ощадбанк вирішили продовжити благодійний збір монет. До 4 листопада включно їх ще можна буде перерахувати на спецрахунок у межах акції «Смілива гривня» лише у відділеннях Ощаду.

«Акція «Смілива гривня» об’єднала тисячі українців від мала до велика у прагненні допомогти нашим захисникам. Монети збирали родинами, класами, школами, колективами. Іноді приносили мішки монет, що важили кілька сотень кілограмів. Завдяки такій згуртованості вдалось зібрати чималу суму на підтримку армії. Ми вдячні кожному за участь. Це безцінно», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали