Ощадбанк кредитує підприємців: у березні малий та середній бізнес профінансовано на суму 623 млн грн

Новини Ощаду

Ощадбанк продовжує кредитувати підприємців, які цього потребують, включаючи нових клієнтів. Банк розуміє потреби МСБ та пропонує продукти, які допоможуть бізнесу. Продовжують дію міжнародні, державні та партнерські програми, в рамках яких можливо отримати кредити за зниженою відсотковою ставкою або компенсацію за нарахованими та сплаченими відсотками.

Протягом березня 2020 року банк видав клієнтам МСБ кредитів на загальну суму 623 млн грн, у тому числі 246 нових кредитів на загальну суму 211 млн грн. Значна частина позичальників –  клієнти агропромислового комплексу.

Продовжується кредитування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». За 2 місяці підприємцям видано більш ніж 100 кредитів на суму 70 млн грн.

Кредитний портфель сегмента мікро-, малого та середнього бізнесу зростає і становить майже 6,2 млрд грн, приріст за березень сягнув 0,3 млрд грн. Обсяг пасивів клієнтів ММСБ з початку березня збільшився на 1,5 млрд. грн. і становить 25,7 млрд. грн.

Такі показники підтверджують статус Ощадбанку як надійного, зрозумілого та стабільного партнера, особливо в складні для країни, економіки та бізнесу часи.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали