Ощадбанк є найбільшим оператором з виплати кешбеку українським аграріям у рамках державних програм

Новини Ощаду

З початку 2019 року аграрії – клієнти Ощадбанку отримали найбільше компенсацій за придбану вітчизняну техніку та обладнання – більше 108 млн грн. Понад 750 агропромислових та фермерських підприємств придбали через Ощадбанк майже 3,4 тис. одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на загальну суму понад 433 млн грн. Найбільше компенсацій отримали аграрії з Одеської, Сумської, Вінницької та Луганської областей.

За програмою компенсації відсоткової ставки клієнти Ощаду отримали 207 млн грн кредитів під 1% річних. Державою компенсовано відсотків на загальну суму 6,7 млн грн.

«Державні програми – дійсно потужна підтримка для фермерських господарств, малих та середніх агровиробників та переробників. Багато підприємств, спробувавши один раз, повертаються до Ощаду з новими проектами і отримують компенсацію і вдруге, і втретє. Деякі господарства отримують реальну компенсацію в сумі, що відповідає їх річному доходу. Взагалі ми прагнемо сконцентрувати навколо наших клієнтів максимальний кешбек, тому  працюємо одразу в кількох напрямах: активно допомагаємо уряду і місцевій владі в розробці програм підтримки, працюємо з партнерами для отримання максимальних знижок і з міжнародними фінансовими організаціями – в підтримці кредитування», – зазначив Андрій Стецевич, заступник голови правління Ощадбанку.

У 2018 році уряд збільшив розмір компенсації аграріям до 25%, а для фермерських господарств - до 40% та розширив перелік техніки за програмою, з якою можна ознайомитись на сайті  Мінекономрозвитку. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримують компенсацію на безповоротній основі. Обробка відповідного пакета документів є безкоштовною.

Ощадбанк  також приймає заявки від аграріїв на участь у програмі компенсації 80% вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали