Олега Стринжу призначено на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за фінансовий блок

Новини Ощаду

Наглядова рада Ощадбанку рішенням від 19 серпня 2021 року призначила переможця конкурсу Олега Стринжу членом правління Ощадбанку, відповідальним за фінансовий блок. Його кандидатуру погоджено Національним банком України. Олег Стринжа розпочне роботу на новій посаді 1 вересня 2021 року. Контракт розраховано на 5 років.

Олег Стринжа має дві вищі освіти. Закінчив Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю «прикладна математика» та Київський національний економічний університет за спеціальністю «фінанси та кредит» у рамках магістерської програми «банківська справа». Здобув кваліфікацію магістра державного управління. Має більш ніж 25-річний досвід роботи в банківському секторі, зокрема, працював у банках «Сосьєте Женераль Україна» (Франція), ING Банк Україна (Нідерланди), «Пекао Україна» (Польща). Обіймав посаду директора фінансового департаменту, члена правління Універсал Банку під час його належності європейській банківській групі Eurobank EFG, був заступником голови правління з фінансових та адміністративних питань банку «Ренесанс Капітал».

Понад шість останніх років працював директором департаменту фінансового контролінгу НБУ та відповідав за планування, контроль та аналіз адміністративних витрат, а також за процеси фінансового прогнозування, підготовки управлінської фінансової звітності та управління власним капіталом НБУ.

Головними завданнями Олега Стринжі на новій посаді будуть запровадження функції управлінського обліку та модернізація функції управління фінансами Ощадбанку, що має на меті підвищення його ефективності та фінансової стійкості.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали