Депозити для приватних клієнтів

В Ощадбанку ви гарантовано отримаєте всю суму вкладу

Усі депозити в нашому банку захищені державою. Державна гарантія повернення вкладів в Ощадбанку закріплена Статтею 57 закону України «Про банки і банківську діяльність». Вам немає за що хвилюватися.

image-97626095

Оберіть свій депозит від Ощаду

Всі депозити
Щоб вільно знімати і поповнювати
Щоб накопичувати

Мій депозит

Депозити, розміщені в Ощадбанку, захищені державою. Ви можете розраховувати на повернення всієї суми вкладу.

  • UAH
  • USD
  • EUR

Строк:

Ставка:

3 міс.
5.5%
6 міс.
6.5%
12 міс.
7%
Зняття
Поповнення

Мій пенсійний депозит

Депозити, розміщені в Ощадбанку, захищені державою. Ви можете розраховувати на повернення всієї суми вкладу.

  • UAH
  • USD
  • EUR

Строк:

Ставка:

3 міс.
5.7%
6 міс.
6.7%
12 міс.
7.2%
Зняття
Поповнення

Розрахуйте свої накопичення по депозиту

  • UAH
  • USD
  • EUR
Можливість поповнювати

Згідно Податкового кодексу України утримується податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми нарахованих процентів за вкладом та додатково утримується військовий збір у розмірі 1,5% від суми нарахованих процентів

Ще й підготували інструкції

image-97626166
Як зберегти гроші? Звісно, Ощад! Надійні депозити від Ощадбанку
/deposit-purpose/sob-nakopicuvati-image-97626170
Як змусити гроші працювати
image-97626174
Як відкрити депозит онлайн в Ощад 24/7?

Оформити депозит дуже легко

Залиште заявку на сайті

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Ощад 24/7 mobile
Користуйтесь послугами банку будь-де та будь-коли. Встановіть додаток на смартфон!
Персональний банкінг
Обслуговування поза чергою з персональним менеджером
Іпотека
Для тих, хто мріє про власне житло. Вигідні умови, фіксовані ставки

Депозити в Ощадбанку

Ми пропонуємо в Ощадбанку депозити, які допоможуть вам безпечно зберегти й накопичити потрібну суму грошей. Відкладаєте на навчання дітей або на купівлю заповітного будиночка на озері — будь-яка мрія стане реальністю, якщо ви оберете довгострокове заощадження. Отож, давайте ми трохи розповімо що собою представляють депозити в Ощаді на сьогодні.

Спочатку потрібно сказати, що в Ощаді, окрім гривні, можна відкрити депозити в валюті. Для більшої зручності ви можете відкрити депозит в доларах або євро. А якщо більше довіряєте стабільності міжнародної валюти, то це ваш варіант.

В Ощадбанк депозити захищені державою та законодавством. А це означає, що зовсім неважливо на яку суму відкривається ваш внесок — держава гарантує повернення вкладених грошей в повному обсязі.

Депозити для фізичних осіб в Україні

Депозити для фізичних осіб в Ощаді дуже легко відкрити. Вам потрібно лише звернутися в найближче відділення та обрати потрібний. Або ви можете зробити це зі свого смартфона в додатку «Ощад 24/7».

Якщо важко обрати тип внеску, то сміло звертайтеся у підтримку Ощадбанку — ми розповімо все, про депозити та відсотки, зростання внесків, гарантії та детальні умови зберігання ваших грошей. Наші робітники допоможуть розв’язати складні питання, які виникнуть у вас під час роботи.

Але хіба депозити у 2021 році це вигідно, спитаєте ви. Звісно, вигідно, якщо відкривати депозит в нашому банку. Адже проценти депозитів в Ощадбанку одні із найвигідніших в країні. Чим більше буде розмір інвестиції, з якої починається ваш внесок, тим більше відсотків будуть накопичуватись на вашому рахунку. А якщо обрати капіталізацію відсотків, замість щомісячної виплати відсотків, то бажана сума назбирається ще швидше.

Ми можемо гарантувати вам, що умови нашого банку є одними із найвигідніших та найбезпечніших в Україні. Це підкріплено не тільки професіональною командою, але й захищено державою. Ваші гроші будуть захищені та одного дня допоможуть вам наблизитися до заповітної мрії, до якої ви рухалися все життя. Квартира, автівка, котедж за містом, або навіть те неймовірне барбекю, яким ви марили останні декілька років. Все може стати реальним разом з Ощадом.