Можливості та переваги

Онлайн-банкінг «Ощад 24/7»
Переказуйте кошти, сплачуйте комуналку, отримуйте перекази із-за кордону, відкривайте онлайн-депозити, створюйте регулярні платежі, обмінюйте іноземну валюту та користуйтеся іншими банківськими сервісами у будь-якому куточку світу в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
SMS-банкінг
Активуйте Push-повідомлення в мобільному додатку «Ощад 24/7», підключайте SMS-банкінг та завжди будьте в курсі всіх операцій за вашою карткою.
Мобільні заощадження
Отримуйте додатковий дохід за розміщення власних коштів на накопичувальній частині карткового рахунку з послугою «Мобільні заощадження». Детальніше
Бонусні програми
Яку б платіжну систему ви не обрали, на вас чекатимуть бонуси за розрахунки карткою, знижки на омріяні речі та унікальні пропозиції. Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на спеціальні пропозиції та реальні знижки від партнерів (супермаркети, АЗС, аптеки, магазини дитячих товарів)
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Чат-бот
Віртуальний помічник в Telegram, Messenger Facebook та сайті Ощадбанку, який цілодобово до ваших послуг. Він привітний та турботливий і залюбки допоможе у вирішенні різних питань.

Тарифи

 • Термін дії
  до 5-ти років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів Ощаду
  безкоштовно
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів інших українських банків
  до 10 000 грн – безкоштовно, понад ліміт – 1,0% +5грн
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону