Можливості та переваги

Мобільний Ощад
Цілодобові банківські послуги у вашому смартфоні/планшеті/комп’ютері. Переглядайте виписки переказуйте гроші, оплачуйте рахунки, поповнюйте мобільний онлайн.
Мобільні заощадження
Отримуйте додатковий дохід за розміщення власних коштів на накопичувальній частині карткового рахунку з послугою «Мобільні заощадження». Детальніше
Бонусні програми
Яку б платіжну систему ви не обрали, на вас чекатимуть бонуси за розрахунки карткою, знижки на омріяні речі та унікальні пропозиції. Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на спеціальні пропозиції та реальні знижки від партнерів (супермаркети, АЗС, аптеки, магазини дитячих товарів)
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Чат-бот
Віртуальний помічник в Telegram, Viber, Messenger Facebook та сайті Ощадбанку, який цілодобово до ваших послуг. Він привітний та турботливий і залюбки допоможе у вирішенні різних питань.
Безконтактні розрахунки
Звісно, безпечно! Оплачуйте товари та послуги в будь-яких торгівельних мережах без комісії за допомогою технології безконтактних розрахунків Contactless або PayWave.

Тарифи

 • Термін дії
  до 5-ти років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки в мережі банкоматів Ощаду
  безкоштовно
 • Видача готівки в мережі банкоматів інших українських банків
  до 10 000 грн – безкоштовно, понад ліміт – 1,0% +5грн
 • Видача готівки в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35грн

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону