Українська

0-800-210-800

МІЙ БАНК
МОЯ КРАЇНА
Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР

Форма для отримання інформації щодо реєстрації даних (Інструкція)

Форма для отримання інформації щодо актуалізації даних (Інструкція)

Інcтрукція щодо відправлення SMS-повідомлення

Форма перевірки Запрошення на отримання Національної картки (Інструкція)

Знижки за Національною карткою

Інформація      

ЗМІ

Відео
Номери телефонів „гарячої лінії”: (044) 364-21-21 (за тарифами Укртелекому) або 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні). Лінія працює з 9.00 до 18.00 в робочі дні.Що потрібно знати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР,

щоб пройти реєстрацію та актуалізацію в Ощадбанку


З першого вересня 2012 року Ощадбанк розпочав реєстрацію вкладників, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію вкладників, дані про яких було внесено до цього реєстру та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. У 2013 році реєстрація та актуалізація цих категорій вкладників продовжується. Отримати компенсацію вони зможуть у разі прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Щоб здійснити реєстрацію, вкладникам потрібно:

Перший етап - отримати час та дату реєстрації своїх даних. Це можливо здійснити такими шляхами:

- зателефонувати на «гарячу телефонну лінію» за номером 0 800 212 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044) 364 21 21 (за тарифами Укртелекому) та дочекатися з`єднання з оператором. Лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні.

- заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР» на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.

Другий етапвідвідати установу банку з метою реєстрації у призначений день і час. При собі необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина України або документ, що його замінює, чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон та копії відповідних сторінок паспорта;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її копію;

- ощадну(і) книжку(и) за компенсаційним(и) рахунком(ками), а за їх відсутності – ощадну(і) книжку(и) за вкладами Сбербанку колишнього СРСР.

Після реєстрації вкладника буде запрошено до установи Ощадбанку для отримання Національної картки, на яку в разі прийняття відповідних рішень Кабінету Міністрів України в майбутньому буде зараховано компенсацію.

***

Щоб здійснити актуалізацію, вкладникам потрібно:

Перший етапотримати час та дату актуалізації своїх даних. Це можливо здійснити такими шляхами:

- зателефонувати на «гарячу телефонну лінію» за номером 0 800 212 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044) 364 21 21 (за тарифами Укртелекому) та дочекатися з`єднання з оператором. Лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні;

- заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР» на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com;

- відправити SMS-повідомлення на номер 8052 (безкоштовнодля абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:), де вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження у такому форматі:

                               

Хочемо звернути особливу увагу на те, що зміст повідомлення на номер 8052 передбачає тільки один набір символів. Отже, обробляти будь-які інші повідомлення, написані у вільному стилі, немає технічної можливості.

Другий етапвідвідати установу банку з метою актуалізації даних у призначений день і час. При собі необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина України або документ, що його замінює, чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон та копії відповідних сторінок паспорта;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її копію;

- ощадну(і) книжку(и) за компенсаційним(и) рахунком(ками).

Після актуалізації даних вкладника буде запрошено до установи Ощадбанку для отримання Національної картки, на яку в разі прийняття відповідних рішень Кабінету Міністрів України в майбутньому буде зараховано компенсацію.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть, будь ласка, необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter
Google+